web analytics
İçeriğe geç

Tıkalı Gider Açma Hizmeti

İstanbul Tıkanıklık Açma - Lavabo Tıkanıklık Açma - Tuvalet Tıkanıklık Açma

tıkalı lavabo ve tuvalet açma

Asya ve Avrupa Yakası Gider Tıkanıklığı Açma

İstanbul Asya ve Avrupa yakasındaki tüm ilçeler ve semtlerde tıkanmış gider sorunlarınıza acil çözüm buluyoruz. Yeni sistem cihazlarımız ve tesisatçılık tecrübemizle kırmadan tüm tıkalı giderleri başarıyla açıyoruz.

Tıklalı Lavabo Açma

Mutfak tıkanıklık açma hizmetini sizlere sunmadan önce tıkanıklığın nokta olarak tespitini yapıyor ve sonra işe başlıyoruz. Burada amaç ilgisiz alanlara hasar vermeden, kaplamaları kırıp inceleme yapmadan, zarar vermeden hizmet sunmaktır.

Mutfaklarda lavabolar çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Atık yağlardan, çay posalarından, zeytin çekirdekleri vb. kontrolsüz kaçan maddelerden birikerek tesisatın derinliklerinde lavabo tıkanıklık sorununa sebeb olabilir. Lavabodan su geri teper ve taşma yaratır. Örneğin, yemek yapmakta olan bir ev hanımı için karşılaşılabilecek en kötü sorunlardan biridir. Avrasya Tesisatçı olarak tıkanmış lavabolarınızı kısa sürede nokta tespitle ve özel cihazlarımızın da yardımıyla açıyor ve sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

Yaptığımız işin kontrollerini  defalarca kez yapıyor ve öncelikle bizlerin daha sonra da sizlerin içine sinmesini sağlıyoruz.

Tıkalı Gider Açma Servisi Olarak Aşağıdaki Hizmetleri İşçilik Garantimizle Müşterilerimize Sunuyoruz:

  • Lavabo tıkanıklık açma
  • Klozet tıkanıklık açma
  • Tuvalet tıkanıklık açma
  • Tıkalı balkon gideri açma
  • Tıkalı mutfak açma
  • Tıkalı küvet açma
  • Tıkalı duşakabin açma
  • Tıkalı banyo gideri açma

 

(Kameralı su kaçağı hizmetimiz maalesef yoktur)

Yukarıda bahsettiğimiz tıkanıklık açma işlemlerinizi itina ile yapmaktayız.

İstanbulun Her Yerine Hizmet Sağlıyoruz

Tıkanmış giderlerin açılması için bize telefonla ulaştığınızda öncelikle arızaya dair sorunu detayı ile öğreniyor ve çözüm yollarını hızlıca sunarak mümkün olan en kısa sürede KONUMUNUZA GELİYORUZ.

ANADOLU YAKASINDA

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Pendik, Kurtköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla,  Üsküdar ve Ümraniye’de,

AVRUPA YAKASINDA

Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Fatih, Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören, Bayrampaşa, Esenler, Başakşehir, Eyüp, Esenyurt  Su Tesisatçınız Olarak En Uygun Tıkalı Gider Açma Servisi olarak Hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul'un HER NOKTASINA Hizmet!

Hızlı, kusursuz ve güvenli hizmet verdiğimiz bölgeleri yukarıda yazdık. Artık iş sizlere kalıyor, belki birgün size de faydamız dokunacak ve su tesisat arızası, gider tıkanıklığı açma,  gibi alet & takım ile tecrübeli işçilik gerektirebilecek bir hizmetinizde tanışmak nasip olacak…

Soru ve sorunlarınız için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. 

Hizmetinizdeyiz

Phone icon
0534 587 71 67
İletişime Geçin
WhatsApp icon
0534 587 71 67