web analytics
İçeriğe geç
Anasayfa » Faydalı Bilgiler » Pendik ve Kurtköy Su Tesisatçısı – Tıkalı Gider Açma

Pendik ve Kurtköy Su Tesisatçısı – Tıkalı Gider Açma

Pendik – Kurtköy Su Tesisatçısı ve Tıkalı Gider Açma Servisi

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde su tesisatçısı hizmeti veren Mobil Su Tesisat firmamız, Tıkanmış veya daralmış olan pis su gider borularını, Tuvalet, Lavabo, Banyo, Mutfak, Balkon giderlerini, son teknoloji gelişmiş robot makine yardımıyla, fayanslara zarar vermeden, kırıp dökmeden uygun fiyatla garantili olarak açmaktadır.

Pendik Tıkalı Gider Açma

Pendik Kurtköy Tesisatçı, Tıkanıklık Açma Servisi olarak Hizmet Vermekteyiz.

Profesyonel Kadromuz ve En Son Teknoloji Cihazlarımız ile tıkalı lavabo giderleri Alanlarında Günün Her Saati Servis Sunuyoruz. Kırmadan Robot Cihazlar ile, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Klozet Gideri Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı açma, Kanal Açma, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma ve Tıkanıklık Açma.

HER TÜRLÜ SU TESİSAT VE TIKANIKLIK SORUNLARINIZA  PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

KIRMAYA SON VERDİK !

ROBOT CİHAZLARLA TIKALI TUVALET, LAVABO, PİMAŞ, KANAL, KLOZET, MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA.​​

 

0534 587 71 67

Son teknoloji cihazlar ile tıkalı borular içine özel robot cihazlar gönderilerek tüm tıkalı giderleri garantili şekilde açılabiliyor.
Kanal açma robotumuz tıkalı olan bölgedeki katılaşmış betonlaşmış veya yağlanmış maddeleri parçalayarak kanalizasyona gönderiyor ve tuvalet kağıdı bez gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartıyor. Bu gelişmiş teknolojik robotumuz tıkanıklığınızı kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde açıyor ve sizleri para harcamaktan ve evinizi tadilata sokmaktan kurtarıyor.


ÖZEL CİHAZIMIZLA KIRMADAN,DÖKMEDEN,ETRAFI KİRLETMEDEN TÜM TIKALI GİDERLERİ GARANTİLİ ŞEKİLDE VE UYGUN FİYATA AÇIYORUZ.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Yöntemleri: Tıkalı pimaşı açmak için üretilen kameralı robot cihazlar günümüzde en pratik ve en yaygın yöntemlerden biridir. Robot cihazlar Tıkalı pimaş hattının içine girerek biriken ve suyun gitmesini engelleyen pislikleri hem parçalama hem yakalayıp geri çıkarma özelliğine sahiptir ve en kesin yöntemdir. Diğer bir yöntem ise tıkanan pimaşın içine tazyikli yani basınçlı su vermektir, basınçlı su pimaşın içinde biriken pislikleri iterek hareket ettirin ve o basınçla tıkanıklık açılır hale gelir. Bir başka yöntem ise nalburlarda veya marketlerde bulunan pimaş açıcı özelliğe sahip kimyasal ilaçlardır. Bu kimyasallar eritme özelliğine sahiptirler. Bu ilaçlar pimaşın içine dökülerek tıkalı noktaya ulaşırlar ve eritme özelliğini kullanarak pimaşın içinde biriken pislikleri eritir ve tıkanan pimaş bir ihtimal açılabilir hale gelebilir.

Not : Bu kimyasallar asit özelliği taşıdığı için çok cilde göze teması kesinlikle olmamalıdır, Bu yöntemi kullanırken elinize eldiven giymelisiniz ve kesinlikle solunum yollarınıza zara verebilir bunun içinde maske kullanmalısınız. Bir başka yöntem ise tıkalı pimaş hattını kırıp yenilemektir.

Servis Araçlarımız ile Pendik, Kurtköy Su Tesisatçısı – Avrasya Tesisatçı olarak Pendik’de hizmetinizdeyiz.

Pendik Tıkanıklık Açma, Klozet Tıkanıklık belirtileri nelerdir?

Evde karşılaşılabilecek klozet tıkanıklığı problemine erkenden müdahale olabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. bunlar:

  • Klozetinizden su hiçbir şekilde gitmiyorsa
  • Su giderken baloncuk çıkartıyor ise
  • Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye sızıntı şeklinde su çıkması halinde,
  • Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikayeti oluyorsa,
  • Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında,

klozetinizde tıkanıklıklar meydana gelmeye başlamış demektir. Peçete, ped, tuvalet kağıdı gibi cisimlerin kontrolsüzce wc’ye atılması klozet tıkanıklıklarına sebebiyet verebilmektedir. Tıkalı klozet açma işlemi için bize ulaşabilirsiniz, tecrübeli ustalarımız ve modern cihazlarımızla tıkalı klozet açma işlemini garantili olarak yapmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Nasıl Yapıyoruz?

Profesyonel makineler ile hızlı ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizin tıkanmış giderlerini açmak bizim işimizdir. Öncelik müşteri mağduriyetinin giderilmesi ve müşteri memnuniyetidir.

Kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan gidere salarak tıkanıklığa sebep olan etkenleri tespit edip tıkalı olan bölgeyi Kadıköy’de hızlı ve kaliteli garanti hizmet vermekteyiz. Gider açma, lavabo gideri açma, Kadıköy Tuvalet Gideri Açma ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakınız.

Kurtköy Lavabo Tıkanıklık Açma, Gider Açma Servisi

Kurtköy’ün neresinde olursanız olun size en yakın su tesisatçısı olarak kısa sürede geliyor ve tıkalı bölgeyi tespit ederek uygun fiyatlarla, kaplamaları kırmadan-dökmeden açıyoruz.

Pendik ve Kurtköy Gider Açma

Tıkanıklık Açma ve Robotla Tıkanıklık Açma servisi, Pendik Su tesisatçısı, eve yakın su tesisatçısı – Sıhhi tesisat ustası Kadıköy.

0 534 587 71 67  numaramızdan bizleri arayabilirsiniz. Ustamız konumunuza gelsin. Pendik Klozet açma, Su Tesisatçısı Avrasya Tesisatçı olarak  Kırmadan gider açma hizmeti vermekteyiz.

 

Phone icon
0534 587 71 67
İletişime Geçin
WhatsApp icon
0534 587 71 67