web analytics
İçeriğe geç
Anasayfa » Faydalı Bilgiler » Neden Su Tesisat Ustasına İhtiyaç Duyulur?

Neden Su Tesisat Ustasına İhtiyaç Duyulur?

Su Tesisat Ustası

İstanbul hızla gelişmekte olan ve toplu konutların hızla yükseldiği, yeni nesil, modern bir yaşam alanı olma yolunda devam eden büyük bir şehirdir. semttir. Nüfus yoğunluğunun artmasıyla birlikte konutlarda da zaman zaman su tesisatçı ihtiyacı doğabilmektedir. İstanbul su tesisatçısı olarak aşağıdaki gibi arızalarla karşı karşıysanız sizlere her zaman destek olmaya hazırız:

  • Çeşme, lavabo, musluk, klozet arızaları,
  • Bulaşık, çamaşır makinesinin su gider hortumları bağlantısı,
  • Taşınma sonrası bulaşık ve çamaşır makinesi gibi cihazların bağlantısınn yapılması,
  • Alttan akıtan lavabonun tamiri,
  • Rezervuar iç takımı çalışmayan sifon yada klozetin tamiri,
  • Klozetten bir türlü kesilmeyen su akıntısının kesilmesi ve tamiri,
  • Kapatıldığı halde akıtan ve damlatan muslukların tamiri,
  • Akıtan veya damlatan kalörifer peteği vanalarının değişimi,
  • Duşakabin, banyo tesisatında gelişebilen arızalar,
  • Pvc su tesisat borularındaki arızalar gibi birçok arızalarda uygun fiyatlarla ve hızlı servis ile kısa sürede destek sağlıyoruz. Eğer yukarıda değindiklerimizden farklı bir su tesisat arızası ile karşı karşıyaysanız yine bizi arayabilirsiniz, mutlaka sizin için uygun bir çözümümüz olacaktır.

..:: Su Tesisatında Tecrübemize Güveniyor ve İşçilik Garantili Hizmet Sunuyoruz ::..

Neden Su Tesisatçısı Çağırırız?

Tesisatçı, binalara temiz su ve atık su sirkülasyonu sağlamak, dağıtmak ve tahliye etmek için kullanılan çeşitli sistemlerin kurulumu, onarımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış bir profesyonel meslek elemanıdır. Bu sistemler arasında borular, musluklar, tuvaletler, duşlar ve giderler bulunur. İnsanlar sıhhi tesisat sistemlerinde sızıntı, tıkanma veya kırık / arızalı armatürler gibi sorunlar yaşadıklarında bir tesisatçı çağırırlar. Yeni inşaatlarda veya tadilatlarda yeni tesisat sistemleri kurmak için bir tesisatçı da çağrılabilir. Su tesisatçıları, sıhhi tesisat sistemindeki sorunları teşhis etmek ve gidermek için eğitim alır ve bunu yapacak araçlara sahip olup mutlaka tecrübe sağlamış bir ustanın yanında işi detaylı öğrenirler. Ayrıca potansiyel sorunları kontrol edebilir ve gelecekteki sorunların önlenmesine yardımcı olmak için tesisatta önleyici bakım için önerilerinde de bulunabilirler. Dolayısı ile su tesisatınızdaki arızaları eğer bilginiz yoksa kendiniz halletmeye çalışmayıp işi profesyoneline bırakmanız en doğru tercih olacaktır.

*Bizi Hemen Arayın:  0 534 587 71 67

Kısa ürede arızaya geliyor ve en uygun fiyatlarla işçilik garantili olarak işimizi yapıyoruz.

Phone icon
0534 587 71 67
İletişime Geçin
WhatsApp icon
0534 587 71 67