web analytics
İçeriğe geç

TV Montajı ve Demontajı

İstanbul Elektrik Tesisatçısı

Her Marka ve Model TV'yi İtina İle İstediğiniz Alana Montaj Yapıyoruz

Televizyon Montaj Servisi olarak, her marka televizyon kurulumu ve duvara tv montajını itina ile kısa sürede montaj yapıyoruz. Televizyonlarını hem daha emniyetli ve sağlıklı bir şekilde yeni yerlerinde, izlemek için en koonforlu yerlerinde dururken sizler için yer de işgal etmesin. Taşınırken, yeni bir tv alırken duvara monte ettirmek veya yerini değiştirmek istediğiniz tv'leriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize telefonla ulaştığınızda öncelikle talebinizi detayı ile öğreniyor ve çözüm yollarını hızlıca sunarak mümkün olan en kısa sürede KONUMUNUZA GELİYORUZ.

ANADOLU YAKASINDA

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Pendik, Kurtköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla,  Üsküdar ve Ümraniye’de,

AVRUPA YAKASINDA

Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Fatih, Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören, Bayrampaşa, Esenler, Başakşehir, Eyüp, Esenyurt  TV Montajında En Uygun Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul'un HER NOKTASINA Hizmet!

Hızlı, kusursuz ve güvenli hizmet verdiğimiz bölgeleri yukarıda yazdık. Artık iş sizlere kalıyor, belki birgün size de faydamız dokunacak ve su tesisat arızası, gider tıkanıklığı açma,  gibi alet & takım ile tecrübeli işçilik gerektirebilecek bir hizmetinizde tanışmak nasip olacak…

Soru ve sorunlarınız için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. 

Hizmetinizdeyiz

Phone icon
0534 587 71 67
İletişime Geçin
WhatsApp icon
0534 587 71 67